Technologie energetyczne AI

Boneffice System jest afiliowane przez The Crowley Group, które stworzyło ponad 40 technologicznych, telekomunikacyjnych i infrastrukturalnych przedsięwzięć w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Łacinskiej.

Od 1983 roku grupa Crowley uczestniczyła w pozyskaniu ponad 4 miliardów dolarów finansowania. Współpracuje z takimi firmami, jak The Blackstone Group, AT&T i Lucent Technologies.

Technologie energetyczne AI Przywództwo

AI Energy Technologies jest afiliowanym The Crowley Group, ktore stworzylo ponad 40 technologicznych, telekomunikacyjnych i infrastrukturalnych przedsiewziec w Stanach Zjednoczonych, Europie i Ameryce Lacinskiej.

Od 1983 roku grupa Crowley współorganizuje ponad 4 miliardy dolarów finansowania i współpracuje z takimi firmami, jak The Blackstone Group, AT&T i Lucent Technologies.

Zespół zarządzający

George D. Crowley, Jr.

Założyciel/Dyrektor Zarządzający The Crowley Group

Właściciel Boneffice System

AB – Georgetown University; JD Georgetown University Law Center

Doug Sutton

Partner i Dyrektor Rozwoju

Przedsiębiorca specjalizujący się w strategiach wzrostu biznesu. Przez ostatnie 20 lat skutecznie doradzał wielu firmom. Wcześniej był dyrektorem generalnym firmy z ponad 350 pracownikami i 1 miliardem dolarów obrotów rocznie.

Jarosław Roszkowski

Prezes Zarządu

Przedsiębiorca i doświadczony menedżer. Budował z sukcesem liczne przedsięwzięcia technologiczne. Zarządzał systemami eksploatacji w transporcie lotniczym, w telekomunikacji oraz wdrażał systemy wspierania efektywności u bezpieczeństwa eksploatacji.  

Anita Urbaniak

Członek zarządu ds. Finansów

Przedsiębiorca/finansista z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowaniu firm technologicznych.

Główni inżynierzy

Dawid Lasek

Dyrektor Ds. Technologii

Architekt systemu wsparcia operacyjnych decyzji. Specjalizuje się w modelowaniu i optymalizacji procesów energetycznych z wykorzystaniem deterministycznych metod i uczenia maszynowego.

Damian Kurek

Dyrektor Ds. Technologii

Specjalizuje się w rozwiązaniach opartych na sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowym, które monitorują jakość procesów energetycznych w czasie rzeczywistym.

Optymalizuj swoją wydajność produkcji energii dzisiaj